25Окт
By: admin Вкл.: Октябрь 25, 2016 In: Без категории Comments: 0

Компания AgroDrone выступила спонсором Спортивной Лиги «Rotor GP Ukraine», которую на чемпионате Европы по дрон-рейсингу представили спортсмены в составе украинской сборной «Team Ukraine».

Отметим, что соревнования ERSA Euro Cup 2016 (ERSA — Europian Rotor Sports Association) прошли на острове Ибица (Испания) с 3 по 9 октября текущего года.

далее материал tsn.ua

УКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНИ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ В ПЕРШОМУ ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ З ДРОН-РЕЙСИНГУ В ІСПАНІЇ

Визнання України на світовій арені дрон-рейсингу — це мета, до якої прагнуть всі гравці цієї індустрії в нашій країні.

Для України перегони дронів — явище нове та поки що не дуже розповсюджене, хоч в усьому світі цей вид спорту і розваг вже давно є одним із тих напрямів, що найбільш інтенсивно розвивається. Але ситуація змінюється буквально щодня, як і належить в еру технологій! В нашій країні з’являються спортивні організації, спеціалізовані компанії і технологічні ресурси, формується ком’юніті захоплених цією течією спортсменів і глядачів.

Однією із перших цю ниву почала освоювати Спортивна Ліга Rotor GP, один із лідерів цього напряму на сьогодні.

За ініціативою Rotor GP за останні півроку було проведено ряд масштабних змагань у всій Україні, в яких взяли участь кілька десятків пілотів із різних міст країни, визначилися лідери і чемпіони. Також були налагоджені комунікації з міжнародними організаціями ERSA* та IDRA**, під егідою яких відбувалися змагання.

Більш того, в найближчі дні українські спортсмени за підтримки Rotor GP візьмуть участь в першому чемпіонаті Європи з дрон-рейсингу в складі збірної України «Team Ukraine»: ERSA Euro Cup 2016 відбудеться 6 — 9 жовтня на іспанському острові Ібіца.

Визнання України на світовій арені дрон-рейсингу — це мета, до якої прагнуть всі гравці цієї індустрії в нашій країні. Охочих сприяти участі українських спортсменів у ERSA Euro Cup 2016 знайшлося чимало: лідер безпілотних технологій в аграрному секторі України — компанія AgroDrone, один із лідерів українського ринку електронних компонентів — компанія Biacom, компанія Grand Viognier Production, а також технічний партнер — магазин радіокерованих моделей Angar24. Участь у цьому знаковому змаганні — це величезний крок вперед у розвитку цього виду спорту в нашій країні.

Залишається лише побажати українським пілотам швидкості і перемог. Дрони  це майбутнє, і це майбутнє вже серед нас!

Довідка: Перегони на швидкісних квадрокоптерах — непростий вид спорту, що вимагає відповідної підготовки, волі до перемоги і майстерності в пілотуванні. Управління дроном здійснюється за допомогою технології FPV (First Person View, буквально — «погляд від першої особи»): використовуючи спеціальні окуляри, пілот бачить картинку з бортової камери дрона і таким чином сам «бере участь» в польоті, обираючи і контролюючи напрямок польоту в реальному часі. Можна сказати, що технології, подібної до цієї, не існує навіть у віртуальній реальності: людина і дрон максимально доповнюють один одого, зливаючись воєдино. Максимальна швидкість перегонового дрона в середньому становить близько 100 км/год, при цьому розганяються вони миттєво, тож управління вимагає особливої майстерності.

*ERSA — Europian Rotor Sports Association (Європейська асоціація роторного спорту).

**IDRA — International Drone Racing Association (Міжнародна Ассоціація з дрон-рейсингу)

 

 

Trackback URL: https://agrodrone.com.ua/agrodrone-stal-sponsorom-team-ukraine-po-dron-rejsingu/trackback/